Home Uncategorized Beatrix Ramosaj nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn, këtë...

Beatrix Ramosaj nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn, këtë herë kështu e quan aktorin

Beatrix Ramosaj ‘thumbon’ sërish!

Duket se këngëtarja nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn dhe nuk i kursen ironitë për të në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo postoi në profilin e saj në ‘Twitter’ një staus ku shkruante për tradhtinë.

“Një rikujtesë miqësore- Kush tradhton një herë, tradhton gjithmonë”-shkroi ajo krah statusit për të cilin u pendua dhe e fshiu, megjithatë, nuk i ka shpëtuar syrit të ndjekësve.