Home Uncategorized Aleksia Peleshi në fund të shkurtër, thjeshtë mahnitëse

Aleksia Peleshi në fund të shkurtër, thjeshtë mahnitëse

Aleksia Peleshi muajve të fundit ishte mjaft e komentuar në mediat rozë.

Kjo për lidhjen dhe pastaj ndarjen me Romeo Veshaj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga pushimet e veshur komplet në të zeza.

Me fund të shkurtër ajo duket mahnitëse me format e bukura trupore./InfoKosova/

Shiko foton: