Home Uncategorized Roberti do t’i bie pishman, Nora shfaqet shumë joshëse nga pushimet

Roberti do t’i bie pishman, Nora shfaqet shumë joshëse nga pushimet

Nora Istrefi, vazhdon të jetë në fokus të mediave rozë.

Që kur ajo u martua me artistin, Robert Berishën, jeta e saj gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Pas ndarjes së tyre, Nora vazhdoi më shumë fokusin në karrierën e saj dhe sjellën e këngëve të reja.

E ajo natyrisht është edhe një nënë e përkushtuar në rritjen e vajzës së vetme, Rennen.

Së fundmi Nora po shijon disa ditë pushimi me të voglën e saj, e nga atje ka sjellë një imazh shumë joshës./ORAinfo/

Shiko foton: