Home Uncategorized Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës ‘çmend’ rrjetin me bikine

Vajza e Shkumbinit dhe Mimozës ‘çmend’ rrjetin me bikine

Rozafa tashmë është emër i njohur në mediat rozë.

E krejt kjo falë bukurisë dhe formave të trupit të cilat shpesh herë i paraqet në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi e veshur me bikine.

Në këtë foto Rozafa sigurisht se la gojëhapur shumë nga ndjekësit e saj./InfoKosova/

Shiko foton: