Home Uncategorized Kështu duket Beatrix kur del prej dushit drejt në Instagram

Kështu duket Beatrix kur del prej dushit drejt në Instagram

Beatrix Ramosaj kohëve të fundit po komentohet mjaftë shumë ne media rozë.

Edhe pse jo për ndonjë këngë të suksesshme, ajo është në qendër te vëmendjes për lidhjen dhe ndarjen me aktorin Donald Veshaj, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja nga Kosova, duket se po e shijon ndarjen.

Së fundi ajo ka publikuar një video teksa shihet e sapo dalur nga dushi./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh