Home Uncategorized E veshur kuq e zi, Luana zbulon shtëpinë luksoze në Kosovë

E veshur kuq e zi, Luana zbulon shtëpinë luksoze në Kosovë

Luana Vjollca është bërë me shtëpi të re.

Lajmin e ka zbuluar vet ylli shqiptar duke publikuar pamje nga shtëpia luksoze, e cila ndodhet në Makresh, një zonë malore mes Gjilanit dhe Artanës së Kosovës.

Shtëpia ofron pamje panoramike ndërsa nga fotot shohim se tashmë pishina është gati dhe shtëpia ka filluar të mobilohet për ta shijuar ndoshta borën e këtij dimri.

Faktin që shtëpia ndodhet në Kosovë si duket e ka gëzuar edhe më shumë Luanën.

“U bera me shtepi ne Kosoven time. Zgjodha ta kem ne zone malore, me ajer te paster, per te shijuar boren e malet e bukura te Kosoves sa here qe kam nevoje te shkeputem nga smogu i qytetit!”, shkroi ajo.