Home Uncategorized Rina Balaj ja sheh “hajrin” ndarjes nga i dashuri

Rina Balaj ja sheh “hajrin” ndarjes nga i dashuri

Ka disa javë që kur Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy i kanë dhënë fund lidhjes së tyre katër vjeçare, shkruan InfoKosova.

Këtë e bënë të ditur duke fshirë çdo fotografi të përbashkët dhe duke mos e ndjekur më njeri-tjetrin në instagram.

Që pas ndarjes Rina nuk ndalet dhe publikon fotografi nga më të ndryshme.

Ajo që merr gjithmonë vëmendje është bukuria e saj dhe trupi më në formë, i cili jep përshtypjen se nuk i behet vonë për ndarjen./InfoKosova/