Home Uncategorized Morena me këtë foto ja hap sytë ish të dashurit 43 vjecar?

Morena me këtë foto ja hap sytë ish të dashurit 43 vjecar?

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Taraku publikoi për ndjekësit e saj në Instagram një fotografi, pran një djali të pa njohur në mediat kosovare, i cili i beri një dedikim të veçantë duke e quajtur ‘ My habibi”, shkruan InfoKosova.

Në këtë foto Morena dhe djaloshi bukurosh pranuan shumë komente duke e uruar çiftin për lidhje të re.

Kujtojmë se muaj më parë Morena u përfol për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur 43 vjeçar nga Turqia, Berdan Mardini./InfoKosova/

Shiko foton: