Home Uncategorized Kaq shpejtë e paska ndryshuar Amerika, Myrvete Qerkezin

Kaq shpejtë e paska ndryshuar Amerika, Myrvete Qerkezin

Prezantuesja e “RTV 21”, Myrvete Qerkezi, para pak javësh në rrjete sociale la një postim të gjatë ku fliste për largimin nga Kosova.

Ajo, foli për ndjenjën e lënjes së vendlindjes, përshëndeti koleg, miq e familjar dhe postimi i saj pikëlloj shumë njerëz.

Prezantuesja, është bashkuar me të shoqin në SHBA, për një jetë sëbashku përtej oqeanit, shkruan “Kosovarja”.

Me të shkuar në SHBA, prezantuesja shfaqet me një stil që nuk e kemi parë më heret, shumë më moderne dhe aspak formale.