Home Uncategorized Enca kthen te pasmet kamerës dhe çuditrisht bën këtë veprim

Enca kthen te pasmet kamerës dhe çuditrisht bën këtë veprim

Ka merak të ‘cmend’ shumë fansat e saj.

Përmes fotografive dhe videove të shumta të publikuar në rrjete sociale, Enca gjithmonë reklamon gj.oksin ose të pasmet e saj te medha, shkruan InfoKosova.

Edhe këtë herë ajo publikoj një fotografi të zjarrtë.

Për çudi kësaj radhe Enca kishte fshehur të pasmet e saj./InfoKosova/

Shiko foton: