Home Uncategorized Pamje nga oborri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova (FOTO)

Pamje nga oborri i shtëpisë Big Brother VIP Kosova (FOTO)

Së shpejti pritet të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP, të cilën do të mund ta shihni në Klan Kosova dhe Artmotion.

E se si do të duket oborri i kësaj shtëpie e ka zbuluar faqja zyrtare e Big Brother VIP në Facebook, përcjell Klankosova.tv.

“A jeni gati? Oborri i shtëpisë më të famshme në Kosovë është gati”, thuhet në postim.