Home Uncategorized Njihuni me prindërit e Don Xhonit, nëna e tij merr vëmendje me...

Njihuni me prindërit e Don Xhonit, nëna e tij merr vëmendje me paraqitje

Don Xhoni është njëri ndër reperet më të kërkuar të momentit.

Djaloshi vetëm 22 vjeçar nga Drenica, nuk ka shumë kohë që është pjesë e skenës muzikore, ai po bën namin me hitet e tij për këtë sezone, shkruan InfoKosova.

E me këtë punë dukët se po i bënë krenar edhe prindërit e tij të cilët i ka publikuar së fundi.

Ajo e cila merr vëmendje ishte nëna e tij, e cila duket si një vajzë e re dhe mjaftë krenare me punën e arritur të Don Xhonit.

Kujtojmë se reperi kobëve të fundi prindërve të tij iu ka blerë një vilë luksoze./InfoKosova./

Shiko foton: