Home Uncategorized Loredana na tregon sa “bosse” është madje i thotë stop pasurisë…

Loredana na tregon sa “bosse” është madje i thotë stop pasurisë…

Loredana është një nga reperet më të suksesshme të momentit dhe madje nga të vetmet vajza që është pozicionuar fuqishëm në fushën e repit.

Shumë çmime ndërkombëtare, shumë ndjekës në Instagram dhe të gjitha përkthehen në shumë para.

E megjithatë duket se Lori po tejngopet me pasurinë e saj, derisa ka ardhur një moment që po i thotë “lekëve” stop.

Këngëtarja e njohur ka qenë shumë aktive edhe në tregun shqiptarë me bashkëpunimin e saj me Noizyn me të cilin u përfol edhe për një histori dashurie.

Ndërkohë historia e saj me Mozzik është tashmë e shkuar e harruar.

Shiko fotot: