Home Uncategorized Kalimtari i habitur nga te pasmet e Bora Zemanit

Kalimtari i habitur nga te pasmet e Bora Zemanit

Pjesëmarrja e Donaldit në Big Brother, i dha më shumë famë prezantueses së njohur Bora Zemani.

Lidhja e saj me aktorin dhe tradhtia e Donaldit më këngëtaren Beatrix Ramosaj, e cila u bë publike brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri, mori shumë vëmendje në troje shqiptare, shkruan InfoKosova.

E këtë vëmendje duket se Bora e shfrytëzoj mjaftë mirë.

Së fundi ajo ka publikuar disa fotografi teksa merrte poza në mes të rrugës.

Ajo çka mori shumë vëmendje ishte reagimi i kalimtarit teksa shikon Borën duke prekur të pasmet e saj në rrugë./InfoKosova/

Shiko foton: