Home Uncategorized Dhëndrit të Lutës i ndodhi e papritura në pushime

Dhëndrit të Lutës i ndodhi e papritura në pushime

Kënga Haziri ka shijuar valët e detit, bashke me të dashurin e saj.

Çifti u paraqiten në rrjete sociale, teksa shihet shumë të dashuruar gjat pushimeve të tyre, shkruan InfoKosova.

Ajo çka bie në sy se i dashuri i Këngës i kishte ndodhur e papritura pasi ishte djegur nga rrezet e diellit.

Tek pjesa e krahut dhe gjoksit, bukuroshi ishte skuqur./InfoKosova/

Shiko foton: