Home Uncategorized A e keni ditur se ky ishte i dashuri për 8 vite...

A e keni ditur se ky ishte i dashuri për 8 vite me radhë, i Lori Hoxhas, pronares së TopChannel

Trashëgimtarja e televizionit më të madhe shqiptar, Top Channel, Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe postimet e saj pëlqehen shumë nga fansa, shkruan InfoKosova.

29 vjeçarja, vite me parë ishte në lidhje dashurie me djaloshin nga Tirana, Vis Bajraktari.

Lori dhe Visi ishin në lidhje dashurie për rreth 8 vite./InfoKosova/

Shiko foton: