Home Uncategorized Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Dijabetes je zapravo nedostatak jedne supstance u telu! Izleči se

Papilomi će se sasušiti, a paraziti otići za 3 dana! Zapišite
Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite.