Home Uncategorized Beatrix Ramosaj duket mahnitëse në këtë fustan të hapur

Beatrix Ramosaj duket mahnitëse në këtë fustan të hapur

Beatrix Ramosaj ka ndarë një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo është mjaft aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku as kësaj here nuk i zhgënjeu fansat e saj të shumtë.

Këngëtarja kësaj here është shfaqur mjaft elegante në fustan të gjatë dhe të hapur.

Mijëra pëlqime e komente të shumta mori Beatrix edhe në këtë postim./InfoKosova