Home Uncategorized Vajza e Nystretit shfaq linjat e bujshme dhe mahnit rrjetin

Vajza e Nystretit shfaq linjat e bujshme dhe mahnit rrjetin

Biona Muqiqi ka publikuar një foto mahnitëse.

Veshur në rroba të ngushta ajo ka theksuar format trupore.

E grimuar goxha shumë ajo po duket mjaft e bukur.

Zeshkanja grumbulloi pëlqime të shumta nga ndjekëskit./InfoKosova/

Shiko foton: