Home Uncategorized Vajza e tij po e feston sot ditëlindjen e 21-të, kështu e...

Vajza e tij po e feston sot ditëlindjen e 21-të, kështu e uron Roberti

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun, lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë, kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

E sot është një ditë e veçantë për Robertin, vajza e tij e madhe, Anika e ka ditëlindjen, ajo sot i ka mbushur 21 vjet, ndërsa Roberti është kujdesur qe ta urojë më fjalët me të ëmbla.

Krahas urimit, Roberti e ka publikuar edhe foton e Anikes, e cila tashmë është rritur dhe është bërë gati për martesë. /ORAinfo/