Home Uncategorized Ryva bën ndërhyrje në fytyrë, transformohet në pamje!

Ryva bën ndërhyrje në fytyrë, transformohet në pamje!

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun, ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ryva së fundmi ka treguar se ka bërë ndërhyrje në pamje.

Ajo është shndërruar në një zeshkane bukuroshe, kaq shumë po i shkon për fytyre ky ndryshim Ryvës. /ORAinfo/