Home Uncategorized Ledri aspak xheloz, ja çfarë foto nxjerr gruaja e tij

Ledri aspak xheloz, ja çfarë foto nxjerr gruaja e tij

Ledri Vula prej disa vitesh është në një marrëdhënie me blogeren e njohur nga Shqipëria, Sara Hoxha.

Ledri, që për shumë kohë ishte beqari më i dëshirueshëm në Kosovë, tashmë duket tejet i plotësuar në krahët e të shoqes dhe vajzës së tyre, Poem Blu.

Çifti jetojnë në Prishtinë, ani pse shumë shpesh lëvizin drejtë Shqipërisë dhe Gjermanisë.

Ledri Vula nuk duket të jetë aspak xheloz, pasi fotot e fundit të partneres së tij të postuara në rrjete sociale janë mjaftë atraktive.

Flitet se Sara së shpejti do të jetë pjesë e ekranit me një projekt televiziv./Kosovarja/

Shiko foton: