Home Uncategorized Leonora lajmërohet nga bregdeti, ky detaj merr vëmendjen

Leonora lajmërohet nga bregdeti, ky detaj merr vëmendjen

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, Leonora se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, ajo ka publikuar një foto duke u rrezitur, kruse është kujdesur që mos të tregoj shumë nga trupi i saj, Leonora shfaqet kaq atraktive. /ORAinfo/