Home Uncategorized Qëndresa po bëhet nënë për herë të dytë, kaq shumë i është...

Qëndresa po bëhet nënë për herë të dytë, kaq shumë i është rritur barku!

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo po përflitet se është shtatzënë për herë të dytë, e barku i fryrë po i duket edhe në foton e fundit.

Gjatë pushimeve në Turqi ajo ka sjell një foto, duke hequr dyshimet se ajo është shtatzënë, e veshur me fustan të gjanë, barku i saj i fryrë vërehet qartë.

Kujtojmë që Qëndresa dhe Labi janë prindër të një vajze. /ORAinfo/