Home Uncategorized Egzona Rafuna shfaqet më joshëse se kurrë nga plazhi

Egzona Rafuna shfaqet më joshëse se kurrë nga plazhi

Prezantuesja dhe gazetarja e “RTK”-së, Egzona Rafuna, ka shumë më tepër vëmendje që nga pjesëmarrja e saj në “BBV”.

Pas daljes nga ky shou real, ajo ju kthye sërish emisionit në televizion, të cilin vazhdoj ta bëjë bashkë me kolegun e saj, Arbër Zeka, shkruan “Kosovarja”.

Egzona këto ditë po kënaqet me pushime në bregdetin shqiptar, nga ku po i shërben ndjekësit me foto egzotike.

Egzona Rafuna kurrë më herët nuk është parë kaq sensuale dhe joshëse gjithashtu.