Home Uncategorized Nora shfaqet kaq atraktive nga pushimet

Nora shfaqet kaq atraktive nga pushimet

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan InfoKosova.

Këngëtarja ka ndarë disa ditë për të pushuar për vetën dhe vajzë e saj Rene.

Nga pushimet ajo ka ndarë një video në instastory në të cilën tregon format përfekte trupore./InfoKosova