Home Uncategorized “Më në fund u ribashkuam”/ Beatrix Ramosaj shfaqet dorë për dore me...

“Më në fund u ribashkuam”/ Beatrix Ramosaj shfaqet dorë për dore me këtë person

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka marrë sërish vëmendje me postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Ish-banroja e BBV ka publikuar një foto në Instastory ku shihet e kapur dorë për dore në makinë me kushërirën e saj.

Krahas videos së shkurtër Beatrix shkruan: “Motra ime nga zemra. Më në fund u ribashkuam pas një viti”

Ky postim vjen vetëm një ditë pasi në rrjet qarkulloi fotoja e parë e saj dhe ish-partnerit të saj Donald Veshaj, jashtë “Big Brother Vip.”/panorama