Home Uncategorized Harroi Dubain, cili është destinacioni i ri i Enca Haxhias?

Harroi Dubain, cili është destinacioni i ri i Enca Haxhias?

Duket se Enca Haxhia ka tradhtuar vendet tropikale dhe ishujt grek, duke zgjedhur Turqinë për të vazhduar pushimet e saj të “pafundme”.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka ndarë në Instagramin e saj disa foto tepër terheqese nga Bodrumi.

“Përfeksion estetik,”-shkruan Haxhia krahas imazheve.

Kujtojmë që nga Tanzania në Dubai dhe Mykonos, autorja e hitit “Bow Down” ka realizuar një tur të tërë pushimesh këtë verë./panorama