Home Uncategorized Në këtë vend luksoz po i bën pushimet Nora Istrefi

Në këtë vend luksoz po i bën pushimet Nora Istrefi

Nora Istrefi si duket e ka përfunduar sezonën e mbrëmjeve muzikore.

Këngëtarja ndau edhe disa ditë ti mira pushimi për vetën dhe vajzën e saj Rene.

Ajo po pushon në një resort mjaft luksoz lokacioni i të cilit nuk është bërë i ditur.

Këtë e bëri të ditur vet Nora përmes një video të ndarë me ndjeksit pasditën e sotme./InfoKosova/