Home Uncategorized Në këtë gjendje e postoi të dashurin Dafina Zeqiri

Në këtë gjendje e postoi të dashurin Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri nihet si një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo veqohet për stilin dhe talentin që ka.

Ajo prej kohësh është në lidhje dashurie më DJ e saj DJ Geek.

Dyshja shpesh ndajnë imazhe te ndryshme bashkë por ishte këngëtarja ajo që kësaj radhe ndau një video të sic thot ajo ‘zotriut bukurosh’./InfoKosova