Home Uncategorized Me flokë të lagur e shumë tërheqëse, kaq bukur po duket Laureta...

Me flokë të lagur e shumë tërheqëse, kaq bukur po duket Laureta e Robertit

Laureta Maqedonci, është njëra nga figurat më të përfolura së fundmi, ani pse kanë që një kohë të gjatë që ajo dhe artistin, Robert Berisha janë lidhur, romanca e tyre u zbulua javë më parë.

Tani çifti në fjalë nuk po e kursejnë dashurinë e tyre dhe atë po e shfaqin pothuajse në çdo postim.

E dyshja në fjalë duket se tani kanë nisur pushimet, e Laureta shpesh poston foto nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi ajo është shfaqur me një imazh shumë sensual, e me këtë pamje ajo do ta “kallë” Roberitn./ORAinfo/