Home Uncategorized FOTO/ Kush është vajza 27 vite më e re që i ka...

FOTO/ Kush është vajza 27 vite më e re që i ka marrë zemrën Brad Pitt

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski kanë ndezur thashethemet për romancë pasi një burim pretendon se dy yjet janë parë bashkë.

Mësohet se 58-vjeçari dhe 31-vjeçari janë parë duke drekuar së bashku në Paris, spekulimet u intensifikuan pasi të dy u panë më pas të kapur për dore në Nju Jork sipas një burimi, Pitt së fundmi është parë për darkë me Ratajkowski.

Burimi pohoi: “Thashethemet thonë se Brad Pitt ka një zonjë të re në jetën e tij, kohët e fundit u lidha me një kuzhinier nga një restorant shumë i bukur parizian dhe ai më tha se Brad kohët e fundit kishte darkuar në një dhomë private me të modelja tha se ishte atje për orë të tëra.”

Më vonë, në historinë e Deux Moi në Instagram, një përdorues kërkoi ndonjë përditësim për romancën e tyre të përfolur, me llogarinë duke u përgjigjur: “Djema, unë me të vërtetë mendoj se Brad Pitt dhe Ratajkowski po takohen”.

Ratajkowski, e cila është e martuar me producentin e filmit Sebastian Bear-Mcclard që nga viti 2018, fillimisht ndezi thashethemet se ajo nuk ishte më me Mcclard pasi u shfaq në publik pa unazën e saj të martesës.

Nuk kaloi shumë kohë dhe një burim tha se çifti, i cili ka djalin Sylvester Apollo, po divorcohej./abcnews.al