Home Uncategorized Mihrija e tepron me fotoshop, kështu e rinon fytyrën e saj

Mihrija e tepron me fotoshop, kështu e rinon fytyrën e saj

Mihrije Braha, vazhdon të bëjë bujë me postimet e saj, ani pse ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo i është përkushtuar shitjes së produktit të saj, kremit për fytyrë.

Këngëtarja, po i shfrytëzon rrjetet sociale që ta reklamojë sa më shumë efektin që sjellë ai produkt.

Përveç jetës artistike, Mihrija gjithmonë është komentuar edhe për pamjen e saj, pasi gjatë gjithë kohës është kujdesur për vetën e saj dhe është dukur gjithmonë e re.

Por, ajo çka vërehet në foton e fundit, shihet se ajo e përdorë shumë fotoshopin./ORAinfo/