Home Uncategorized Ditëlindje luksi e binjakëve Donald dhe Romeo në Spanjë

Ditëlindje luksi e binjakëve Donald dhe Romeo në Spanjë

Donaldi dhe Romeo festuan 27 vjetorin e lindjes.

Binjakët më të përfolur të momentit kanë vendosur që këtë ditëlindje ta festojnë në një nga clubet e Spanjës, nën shoqërinë e miqve të tyre ata kanë postuar foto me shampanja fishekzjarre.

Një ditëlindje vërtetë luksoze e cila e sigurt do të mbahet mend gjatë.

Gjithashtu Donaldi sot publikoi këngën e tij më të re “Hesht”, e cila në pak orë ka bërë xhiron e rrjetit, epo edhe 100 çuna, kështu ju pafshim gjithë jetën.

Lojtës Videosh