Home Uncategorized Polici duke qeshur në protestë nxitë paknaqësi të mëdha

Polici duke qeshur në protestë nxitë paknaqësi të mëdha

Buzëqeshja e një polici në protestën e djeshme ka ngjallur paknaqësi të mëdha në rrjetin social “Twitter”. Një aktiviste me emrin Besa ka postuar disa fotografi të këtij polici duke qeshur dhe po kërkon ndihmë nga të tjerët për ta identifikuar, shkruan Gazeta Insajderi.

“Nese ma gjen dikush qet kafshhhh qe po i doket shum qesharake edhe ton kohen gjat protestes tu kesh se e kom pa me vemendje ton kohen, te vr.af.t zoti”, shkruan ajo në llogarinë e saj në Twitter.

Ajo ka publikuar edhe disa fotografi kur polici në fjal është zënë në disa pozita duke qeshru teksa përball ka masën e protestueve të cilët dolën në rrugë për të ngritur zërin për rastin e dhun.imit të 11 vjeçares në Prishtinë.