Home Uncategorized Marigona na prezanton prindërit dhe qenkan kaq zotërinj

Marigona na prezanton prindërit dhe qenkan kaq zotërinj

Marigona Krasniqi publikoi një foto të prindërve të saj.

Modelja zgjedhi fjalët më të ëmbla krahas imazhit.

”Sa krenari që ju kam plot dashuri ma mbushni zemren cdo ditë ju dua pa fund mami dhe babi” shkruan Marigna.

Ndryshe, modelja në pak ditë pritet të bëhet nënë për herë të parë./InfoKosova/

Shiko foton: