Home Uncategorized Vitet janë vetëm numër për Mihrijen, po duket si një 20 vjeçare...

Vitet janë vetëm numër për Mihrijen, po duket si një 20 vjeçare me këtë veshje

Mihrije Braha, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Muaj më parë ajo është bërë edhe vjehërr, pasi fejoi djalin e vetëm, Platorin, duke organizuar kështu një ftesë të madhe.

Mihrija gjithmonë është komentuar edhe për pamjen dhe fizikun e saj shumë të mirë.

E veshur me një parë rroba sportive, ajo po duket si një vajzë 20 vjeçare./ORAinfo/

Shiko foton: