Home Uncategorized Rozana Radi shfaqet e mahnitshme në bekini

Rozana Radi shfaqet e mahnitshme në bekini

Rozana Radi është një prej këngëtareve e cila është komentuar vazhdimisht në media për peshën e saj.

Mirëpo, artistja ka pësuar një ndryshim drastik ne dukjen e saj, shkruan”Kosovarja”.

Ajo ka rënë nga pesha, dhe po mahnitë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me postime të ndryshme ne bekini.

Së fundmi, ka ndarë imazhe në instagram në bekini ngjyrë portokalli, ku dukej në top formë.