Home Uncategorized Nëna e Rita Orës guxon të dal në bekine, e përmend edhe...

Nëna e Rita Orës guxon të dal në bekine, e përmend edhe celulitin

Nëna e Rita Orës ka postuar video nga pushimet verore.

E veshur në bekine, Vera Ora ka publikuar dy foto që kanë dy kuptime.

“Ne foton e pare po mar poza e ne te dyten taman realiteti, po duhet pak per shnet/adrenalin edhe ma shume per celulit” shkruan Vera në Instagram.

Vera po duket tejet ne form dhe mjafte atraktive./Indeksonline/