Home Uncategorized Shakira lidhje romantike me Rafael Nadal?

Shakira lidhje romantike me Rafael Nadal?

Ylli i skenës muzikore Shakira dhe Gerard Pique ka javë që i dhanë fund lidhjes.

Tanimë që çifti Shakira-Pique nuk ekziston më, në publik kanë dalë disa detaje që lidhen me jetën private të këngëtares.

Një nga paparacët e famshëm në Spanjë, Jordi Martin, thekson se vite më parë Shakira përjetoi një romancë me Rafael Nadal.

Sipas Martin, romanca mes dy personazheve nisi pasi Nadal mori pjesë në videoklipën e këngës Gitana të Shakirës megjithatë palët ia dolën ta mbanin të fshehtë, të paktën deri në këtë moment kur gjithçka është zbuluar edhe pse nuk ka reagim nga asnjë prej emrave të përfshirë nga paparaci Martin.