Home Uncategorized Nuk shikohet me sy, kështu dukej para ndërhyrjeve plastike Beatrix

Nuk shikohet me sy, kështu dukej para ndërhyrjeve plastike Beatrix

Ajo është femra më e komentuar e momentit.

Këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive të show-bizz shqiptar, e njohur në Shqipëri dhe Kosovë dhe e ndjekur nga qindra njerëz në rrjetet sociale, Beatrix ka psotuar foto mahnitese nga pushimet.

Por Beatrix e ka nisur herët rrugën e artit e kështu jo vetëm mbahet mend nga fansat por ka edhe foto që dëshmojnë se ajo nuk ka qenë kaq atraktive sa është sot.

Në foton e para disa viteve, ajo duket krejtësisht person tjetër.

Shiko foton: