Home Uncategorized Nëna e Afronës i bën kokurrencë së bijës, mahnit me pamjen rinore

Nëna e Afronës i bën kokurrencë së bijës, mahnit me pamjen rinore

Afrona Dika është komentuar shpesh për bukurinë natyrale.

Por, duket se këtë e ka trashëguar nga nëna.

Së fundmi Afrona publikoi një foto me nënën dhe na mahniti me dukjen.

Duket kaq e re dhe e bukur, si të ishin dy pika uji./InfoKosova/

Shiko foton: