Home Uncategorized Në këtë gjendje i publikon Nera, djalin dhe nusen

Në këtë gjendje i publikon Nera, djalin dhe nusen

Familja Fejzullahu kanë marrë pjesë në në dasmë ku sollën imazhe të ëmbla familjare.

Së fundmi ishte Nera që publikoi një video të Ermalit dhe Arianes.

Ata shihen duke vallëzuar e kënduar.

Cifti duken kaq bukur e të lumtur krahë njëri tjetrit./InfoKosova/

Shiko videon: