Home Uncategorized Kjo është nusja bukuroshe e Melik, ish konkurrentit të Përputhen

Kjo është nusja bukuroshe e Melik, ish konkurrentit të Përputhen

Melik, u bë i njohur për publikun me pjesëmarrje në emisionin e dashurisë Përputhen.

Megjithëse ishte i pëlqyer nga vajzat ai nuk arriti të gjaj dashurinë në program.

Por, jashtë programit po.

Ai ka publikuar disa foto me nusen e tij dhe duken kaq bukur të dy./InfoKosova/

Shiko foton: