Home Uncategorized Xhensila Myrtezaj publikon një fotografi të rrallë nga fëmijëria

Xhensila Myrtezaj publikon një fotografi të rrallë nga fëmijëria

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj ka pasur një sezon mjaft të suksesshëm, ajo ka sjell disa këngë të cilat janë shndërruar në hite, gjersa nuk munguan edhe koncertet e mbrëmjet muzikore.

Xhensila së fundmi është kthyer në kohë, duke publikuar një imazh të rrallë nga fëmijëria e saj.

Bëhet fjalë për një fotografi të realizuar para shumë vitesh kur ajo ishte fëmijë, e ulur në një sallë dhe e veshur me një xhup të madh.

“Kujtime”-shkroi ajo krahas imazhit. /Lajmi.net/