Home Uncategorized Rina Balaj tregon se kush e bën atë të lumtur

Rina Balaj tregon se kush e bën atë të lumtur

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, mbetet ndër emrat më të komentuar në estradën shqiptare.

Krahas aspektit profesional Rina është aktive edhe në rrjete sociale ku për fansat sjell foto-sesione të ndryshme dhe ndan përditshmërinë e saj.

Me anë të një InstaStory sot Rina tregoi se maca e saj e bën atë të lumtur.

“Ajo më bënë mua shumë të lumtur”, shkroi ajo krahas imazhit, theksojmë se këngëtarja tash e sa kohë jeton në Greqi krah partnerit të saj. /Lajmi.net