Home Uncategorized Pasi mbylli njëherë e mirë historin me Semin, Bojken Lako fotografohet në...

Pasi mbylli njëherë e mirë historin me Semin, Bojken Lako fotografohet në momente intime me partneren e tij

Kanautori Bojken Lako ka nisur një lidhje të re prej muajsh dhe ka lënë pas historinë me Semi Jaupajn.

Ndonëse ai nuk e ka zbuluar se kush është vajza që ia ka marrë zemrën ai nuk fshihet më dhe shfaqet me të publikisht.

Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë bashkë me të në ‘Sunny Hill’, cifti janë fotografuar nga ‘Vip Magazine’ në momente intime dhe duke shkëmbyer puthje në buzë.

E dashura e artistit është e panjohur për publikun por kjo nuk e ka penguar çiftin të shfaqte dashurinë në publik./panorama