Home Uncategorized Kopja e nënës, kaq shumë është rritur vajza e Arbenitës dhe Feros

Kopja e nënës, kaq shumë është rritur vajza e Arbenitës dhe Feros

Arbenita Ismajli dhe reperi i njohur Fero janë ndër ciftet më të përfolura të shoëbizit.

Dyshja janë prindër të një vajze simpatike të quajtur Nina.

Arbenita ndan shpësh foto dhe video të ndryshme më vajzën e saj në rrjete sociale.

Nina si duket është rritur shumë dhe cdo ditë e më shumë po e kuptojmë se i ka ngjarë tërsisht nënës së saj./InfoKosova