Home Uncategorized Gjira zbulon arsyen se pse nuk është aktive në muzikë

Gjira zbulon arsyen se pse nuk është aktive në muzikë

Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore.

Mirëpo Gjira u qëndron afër fansave me anë të postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi këngëtarja u pyet nga fansat në Tik-Tok se pse nuk është aktive me muzikë.

“Po i rris dy fëmijë”, iu përgjigj ajo, rikujtojmë se artistja bashkë me bashkëshortin dhe fëmijët po jeton në Gjermani.