Home Uncategorized Zbulohet i dashuri i Kidës, publikohen fotot!

Zbulohet i dashuri i Kidës, publikohen fotot!

Kida është shumë hermetike kur bëhet fjalë për jetën e saj private, ndonse deri më sot nuk ka folur për asnjë marrëdhënie të sajën.

Ndonse prej kohësh përflitet për një lidhje të Kidës me një djalë moshatar me të, i cili jeton në Dubai.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e çiftit në Ulqin.

Ata duken mjaft bukur bashkë dhe ai duket shumë simpatik, epo lum ai për Kidën e Kida për të!/kryefjala